Zapraszamy do gry w klubie MKS Poznań

Klub piłki ręcznej MKS Poznań zaprasza wszystkich chętnych do uprawiania piłki ręcznej chłopców w każdym wieku do współpracy. Zajęcia prowadzone są dla uczniów od czwartej klasy szkoły podstawowej do trzeciej ponadgimazjalnej. Oferujemy dobre warunki do treningu, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerską, profesjonalny sprzęt sportowy oraz systematyczną i co ważne zindywidualizowaną pracę na treningach.Współpracujemy ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce,Wielkopolskim Związkiem Piłki Ręcznej, nasi zawodnicy są objęci szkoleniem w Ośrodkach Szkolenia Piłki Ręcznej, mamy wśród wychowanków reprezentantów Kadr Narodowych i Wojewódzkich. Dysponujemy szkołami patronackimi z możliwością noclegu w bursie szkolnej, organizujemy obozy sportowe, turnieje, uczestniczymy w wyjazdach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Poniżej prezentujemy nazwiska trenerów poszczególnych grup wraz z kontaktem mailowym.

1.Juniorzy (1999-2000) Jakub Kasperczak: jakub.kasperczak@mks.poznan.pl

2.Juniorzy młodsi (2001-2002) Doman Leitgeber: doman.leitgeber@mks.poznan.pl

3.Młodzicy (2003-2004 ) Bartosz Gąsiorowski :bartosz.gasiorowski@mks.poznan.pl

4.Chłopcy (2005-2006 ) Joanna Draszkiewicz :joanna.draszkiewicz@mks.poznan.pl

5.Dzieci(2007-2008) Bartosz Gąsiorowski :bartosz.gasiorowski@mks.poznan.pl

6.Dzieci (2007-2008)Anna Śmigowska :anna.smigowska@mks.poznan.pl

7.Dzieci młodsze (2008-2009 ) Jakub Kasperczak: jakub.kasperczak@mks.poznan.pl

Wszystkich serdecznie zapraszamy !