Młodzież szykuje się do nowego sezonu

Aż dziewięć grup młodzieżowych wystawił do rozgrywek ligowych w tym sezonie klub MKS Poznań. Już od przyszłego tygodnia swoje zmagania rozpoczną prowadzeni  przez trenera Jakuba Kasperczaka juniorzy. W tej kategorii wiekowej zgłosiło się dwanaście zespołów więc na brak grania najstarsi narzekać nie powinni. W juniorze młodszym weźmie udział czternaście drużyn, a w młodziku rekordowa ilość dziewiętnastu ekip. Wśród nich dwie drużyny z Newtona. Czerwono-czarni wystartują również w rozgrywkach chłopców ( trzy drużyny ) oraz dzieci , tam zgłoszone zostały dwa zespoły.

Zmieniła się także kadra trenerska. Zespół młodzika II poprowadzi Jakub Kasperczak, a drużyny dzieci oparte na uczniach Sp.10 Anna Śmigowska.

Wszystkim naszym podopiecznym  życzymy samych sukcesów !