Wielki sukces naszych juniorów.

Bardzo dobre wieści dopłynęły do nas dzisiejszego popłudnia z Wągrowca. Juniorzy MKSu Poznań w drugim meczu barażowym pokonali miejscową Nielbę 50:22 i awansowali z drugiego miejsca do rozgrywek centralnych. Dzień wcześniej podopieczni duetu Doman Leitgeber, Jakub Kasperczak zwycięzyli w pojedynku z Real Astromal Leszno 43:21 i do awansu w meczu w Wągrowcu wystarczył jeden punkt . Czerwono-czarni dość szybko rozwiali nadzieje miejscowych na korzystny wynik bowiem juz po kwadransie gry było 13:3 dla poznaniaków. Goście do ostatniego gwizdka kontrolowali przebieg meczu i wracają do domów z uśmiechem na twarzy.

Wesołych Świąt !

Wszystkim naszym zawodnikom, Ich rodzicom, trenerom i wszystkim tym, na których wsparcie i pomoc możemy liczyć, życzymy Magicznych Świąt i Wszystkiego Dobrego w Nadchodzącym 2021 Roku !

Juniorzy młodsi niepokonani od września

MKS Nielba Wągrowiec była we wtorek ostatnim rywalem podopiecznych Jakuba Kasperczaka z zespołu juniora młodszego 1 w tym roku kalendarzowym. Potwornie zmęczeni sezonem poznaniacy pokonali rówieśników z Wągrowca 35:19 i zakończyli 2020 rok bez ligowej porażki od września ! Pierwsza odsłona wczorajszego meczu nie wskazywała na tak wysoką wygraną gospodarzy. Do przerwy miejscowi prowadzili tylko 14:13. Po przerwie drugi bieg włączył Aleks Łosiński i Michał Jaskowski, bramkę ”zamurował ” Kasper Nowaczyk , a cały zespół w kilka minut odskoczył rywalowi na 10 bramek. Poznaniacy mają za sobą bardzo intensywny okres i na pewno z utęsknieniem wyczekują chwili odpoczynku. Za pierwszą część sezonu należą im się wielkie brawa. Trenerowi i zawodnikom gratulujemy !