Młodzicy zwyciężają we Włoszakowicach

Kolejne zwycięstwo zanotował na swoim koncie pierwszy zespół młodzików. Zawodnicy Daniela Bartłomiejczyka w pierwszym meczu rundy rewanżowej pokonali na wyjeździe zespół z Włoszakowic 31:20 i zrobili kolejny krok w kierunku awansu do rozgrywek centralnych.

Do zakończenia rozgrywek pozostały jeszcze trzy kolejki, a młodzi na tą chwilę zajmują pierwsze miejsce w tabeli z kompletem punktów na koncie. W piątkowym meczu skutecznością w poznańskim zespole popisał się Adam Wawrzonkowski rzucając 8 bramek. Równie dobre zawody rozegrali Eryk Bernacik ( 5 bramek) oraz Dawid Wojtczak, Grzegorz Der i Antoni Milecki, zdobywcy 4 bramek.

Przed młodzieżą z MKSu teraz bardzo atrakcyjny wyjazd na mocno obsadzony turniej w Pradze, a tuż po świętach kolejny mecz ligowy z Tęczą Kościan.