Szpital jedzie do Malborka

W mocno okrojonym składzie pojadą w sobotę do Malborka piłkarze ręczni MKSu Poznań. W meczu 20 kolejki 1 ligi mężczyzn poznaniacy zmierzą się z miejscową Pomezanią Polski Cukier. Do kontuzjowanych Tomasza Łączkowiaka i Daniela Bartłomiejczyka dołączyli Jakub Kasperczak i Rafał Niedzielski. Pierwszy z nich od początku roku boryka się z problemami z achillesem, natomiast doświadczonego skrzydłowego rozłożyła choroba. Również z chorobami przez cały tydzień walczyli Miłosz Bekisz i Artur Klopsteg. Występ tych zawodników nie jest jednak zagrożony. Podopieczni Igora Stankiewicza w drugiej rundzie spisują się dużo lepiej jak w pierwszej odsłonie rozgrywek i szybko pną się w górę tabeli. Największą niespodzianką był remis z Wybrzeżem Gdańsk, który Pomezania osiągnęła dwa tygodnie temu. Dość niespodziewanie tydzień później zawodnicy z Pomorza przegrali na wyjeździe z SMSem 32:34 i na pewno będą chcieli w sobotę zmazać plamę po porażce.

Poznaniacy mimo trudnej sytuacji nie składają broni. Choć patrząc na tabelę faworyta meczu wskazać nie jest trudno to w sporcie wszystko jest możliwe.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 18.00 w Malborku