Wielki sukces juniorów młodszych

Juniorzy młodsi z MKS I zakończyli swoje zmagania w lidze wojewódzkiej. Zespół prowadzony przez trenera Jakuba Kasperczaka wygrał 17 meczów i przegrał tylko raz , na zakończenie rozgrywek z ciągle aktualnym mistrzem
Polski – Spartą Oborniki Wielkopolskie. Młodzi poznaniacy awansowali do rozgrywek centralnych i wspólnie z rówieśnikami z Obornik będą reprezentować województwo na arenie ogólnopolskiej. To olbrzymi sukces tej drużyny i nagroda za wytężoną pracę od połowy sierpnia!
To już drugi po juniorach zespół MKSu, który awansował do dalszej fazy rozgrywek. Poznaniacy mają kilka dni na odpoczynek, a od poniedziałku wracają do przygotowań do 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. W planach jest m.in. silnie obsadzony turniej w Zabrzu i dwumecz ze Spartą Oborniki.

Za cały sezon dla wszystkich zawodników i trenera Wielkie Gratulacje !!!

fot. SKF KPR Sparta Oborniki