Sukces naszej grupy Dzieci!

W sobotę 20.03.2021r. młodzi szczypiorniści wyruszyli do Kościana na Finały Mistrzostw Wielkopolski Dzieci 2008 i młodsi. W pierwszym meczu wygrali oni emocjonujące spotkanie z gospodarzami. Po pierwszym sukcesie nasi zawodnicy pokonali zespół z Włoszakowic, awansując tym samym do półfinału z I miejsca, gdzie zmierzyli się z kolegami z Obornik. Niestety po przegranym półfinale pomimo ogromnej walki w obronie zabrakło odwagi w ataku i pojawiły się błędy własne.
Nasi reprezentanci w ostateczności zajęli IV miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski. Warto zaznaczyć, że połowa grupy jest młodsza o rok od swoich rówieśników, a mimo to nie była ta różnica znacząco zauważalna. Gratulujemy całej młodej drużynie, a w szczególności Aleksandrowi Drzewińskiemu, który otrzymał w tym dniu powołanie do Kadry Wielkopolski rocznika 2008! Wszystko przed wami chłopcy!