Juniorzy młodsi zakończyli pierwszą rundę

Wyjazdowym zwycięstwem nad Wolsztyniakiem Wolsztyn zakończyli zmagania w pierwszej rundzie rozgrywek juniorzy młodsi. Podopieczni Domana Leitgebera pokonali w hali Świtezianka miejscowych 30:19 i zachowali miano niepokonanej drużyny w sezonie 2017/2018. Poznaniacy rozstrzygnęli losy meczu już po pierwszej połowie bowiem po 30 minutach gry było 17:5 dla czerwono-czarnych.

Oprócz juniorów młodszych również młodzicy i juniorzy zdobyli w tym tygodniu komplet punktów. Ci młodsi zwyciężyli we Włoszakowicach 31:27 i plasują się w czołówce tabeli tej kategorii rozgrywek. Prowadzeni przez Jakuba Kasperczaka juniorzy z nawiązką zrewanżowali się za niefortunną porażkę w pierwszej rundzie Liderowi Swarzędz i pokonali swoich sąsiadów 31:23.

Do końca roku jeszcze tylko juniorzy rozegrają mecz ligowy. Ich przeciwnikiem w czwartkowe popołudnie będzie Sparta Oborniki.