Tomasz Draszkiewicz trenerem kadry Wielkopolski!

Były zawodnik plażowy i halowy, ale przede wszystkim NASZ TRENER zespołu młodzika MKSu Poznań w sezonie 2020/2021 pełni rolę trenera kadry wojewódzkiej juniorów młodszych w piłce ręcznej plażowej !!!

W zgrupowaniu, które odbyło się w Wągrowcu wśród powołanych najlepszych graczy z województwa Wielkopolskiego swoje miejsce wywalczyło aż 7 naszych zawodników (Erik Uyen, Alex Łosiński, Tomasz Jelinski, Tomasz Olejnik, Oskar Garstka, Mateusz Sakwa, Michał Orszulak).
Wielki sukces, brawo Trener, brawo zawodnicy!

Natomiast z rozgrywkach klubowych dwie drużyny MKSu Poznań w kategorii młodzika wzięły udział w turnieju i walce o Mistrzostwo Wielkopolski w piłce ręcznej plażowej w Wągrowcu, ostatecznie zajmując drugie oraz tuż za podium, czwarte miejsce. O pierwsze miejsce walczyło sześć drużyn, które były podzielone na dwie grupy.

Brawo za udział, charakter, zaangażowanie i SUKCESY!