Wygrana na pożegnanie

Wygranym 31:19 meczem ze Stalą Mielec zakończyli w Krakowie Ćwierćfinał Mistrzostw Polski juniorzy MKSu Poznań.Młodzi poznaniacy tym samym powetowali sobie dwie wcześniejsze porażki z Kusym Kraków i Azoty I Puławy. Właśnie te dwie ekipy okazały się najsilniejsze w zawodach i awansowały do dalszych rozgrywek. Podopieczni Jakuba Kasperczaka zajęli ostatecznie w turnieju trzecie miejsce.

Dla części zawodników turniej w Krakowie był pożegnaniem z młodzieżową piłką ręczną.Blisko połowa ekipy grającej w Krakowie to jednak gracze młodsi,a zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości.

MKS Poznań zagrał w Krakowie w następującym składzie:

J.Ockert,H.Wójtowicz,K.Mańczak,S.Jastrzębski,M.Szuba,J.Wasyniak,D.Skraburski,E.Bernacik, A.Kamiński,J.Wichniarek,H.Przybylski, S.Napierała,K.Kowalik,D.Hellwing,J.Podgórny,K.Jańczak.