Zaproszenie na turniej szkrabów

Wszystkich kibiców piłki ręcznej w wykonaniu najmłodszych zapraszamy na kolejny turniej szkrabów , który odbędzie się 29 marca od godziny 10.30. Tym razem gospodarzem imprezy będzie Gimnazjum nr 54, które od września  przekształci się w Szkołę Podstawową nr 72. W Szkole Podstawowej nr 72 w przyszłym roku otwarte zostaną dwie klasy sportowe z piłki ręcznej pod patronatem klubu MKS Poznań. Do klasy SIÓDMEJ zapraszamy wszystkich chłopców urodzonych w roku 2004, a do klasy CZWARTEJ zapraszamy małych szczypiornistów urodzonych w roku 2007. Szkoła zapewnia wykwalifikowaną kadrę trenerską, piękny obiekt sportowy w tym pełnowymiarową salę sportową oraz basen, dobrą atmosferę do rozwijania swoich sportowych i naukowych marzeń. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia szkoły, rozmowy z trenerami, nauczycielami oraz dyrekcją szkoły.