Zapraszamy na XXVII Młodzieżowy Turniej Piłki Ręcznej

Już niebawem, bo 15.12.2018 r. odbędzie się XXVII Młodzieżowy Turniej Piłki Ręcznej w SP nr 72 na Newtona 2, którego organizatorem jest klub MKS Poznań. Ta sportowa impreza stała się klubową tradycją, a w  tym roku uczestnikami będą zawodnicy urodzeni w roku 2004 i młodsi. Poza dwoma zespołami poznańskiego MKS-u, udział wezmą drużyny z: Opola, Zielonej Góry, Konstantynowa Łódzkiego, Obornik Wlkp., Wągrowca i Buku. Bez wątpienia jest to impreza, która pozwala zaprezentować się drużynom z całej Polski w rozgrywkach na wysokim poziomie.
To sportowe wydarzenie jest współfinansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, partnerem wspierającym jest Miasto Poznań oraz Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej, a sponsorami tegorocznego turnieju: Bama Opony, Leader School- Winogrady, Dom Wydawniczy Rebis, Your Choice, Fabryka Śmiechu Michałek.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania i uczestniczenia w tym wyjątkowym, grudniowym dniu.