XXXII Młodzieżowy Turniej Piłki Ręcznej tuż, tuż…

Wielkimi krokami zbliża się nasze coroczne, wspaniałe, wpisane w tradycję klubu MKS Poznań, wyczekiwane przez wszystkich wydarzenie sportowe.

Jako dumni organizatorzy informujemy, że do XXXII Młodzieżowego Turnieju Piłki Ręcznej zostało już tylko 13 dni…

Turniej, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem najlepszych klubów z całej Polski, odbędzie się w drugą sobotę grudnia!

9.12.2023r. spotkamy się w hali B i C, gdzie rywalizować będziemy z czołowymi zespołami z naszego kraju: SKF KPR Sparta Oborniki – piłka ręczna, MKS Nielba Wągrowiec – piłka ręczna, KS SPR Chrobry Głogów, Acana Moto-Jelcz Oława, SMS Zielona Góra Handball Team , KPR Gwardia Opole, MKS „Kusy” Szczecin.

Podobnie jak w ubiegłych latach poznańskie święto piłki ręcznej zorganizowane będzie dla Juniorów Młodszych!

Dziękujemy Samorządowi Województwa Wielkopolskiego oraz Miasto Poznań, którzy współfinansują nasz projekt.

Podziękowania należą się również naszym sponsorom i partnerom. Ich pomoc i wsparcie są nieocenione. Każdego roku dbają o nas niczym elfy świętego Mikołaja, a są to: REMO, Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej, Bama Opony, LetoBus, KempaLeader School Poznań Winogrady, WORK STUFF, GOOD STUFF, Fabryka Śmiechu Michałek, TODO i stanowią ważną i niezastąpioną część naszego sportowego wydarzenia.

Do zobaczenia na „Chwiałce”!

*Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego

*Projekt współfinansowany przez Miasto Poznań

#poznanwspiera #KEMPA