XXXI Młodzieżowy Turniej Piłki Ręcznej tuż, tuż…

W pierwszej połowie grudnia w poznańskiej „Chwiałce” będziemy gościć najlepsze drużyny z całej Polski. Wszyscy odliczamy dni do 10.12.2022r., bowiem wtedy, tradycyjnie i niezmiennie od kilku lat, podczas XXXI Młodzieżowego Turnieju Piłki Ręcznej, odbędzie się święto piłki ręcznej zorganizowane przez MKS Poznań!

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, podopieczni Domana Leitgebera – Juniorzy Młodsi – podejmą zespoły z Zielonej Góry, Opola, Pabianic, Bydgoszczy, Wągrowca Kościana oraz zaprzyjaźniony zespół z Obornik. Mecze będą rozgrywane w dwóch halach B i C Poznańskich Obiektów Sportu i Rekreacji przy ul. Jana Spychalskiego 38.

Zawodnicy gwarantują emocje do ostatniego gwizdka, poczynając od samego rana, kończąc na meczach finałowych późnego popołudnia.

Uczestnicy:
SMS Zielona Góra
KPR Gwardia Opole
SPR Pabiks Impact Pabianice
UKS Iskra Bydgoszcz
SKF KPR Sparta Oborniki
MKS Tęcza Folplast Kościan MKS Nielba Wągrowiec
MKS Poznań

Z roku na rok grono osób, które chce być częścią tego pięknego, sportowego wydarzenia powiększa się, dlatego już z tego miejsca chcielibyśmy podziękować za wsparcie: Samorządowi Województwa Wielkopolskiego oraz  Miasto Poznań, którzy współfinansują nasz projekt.

Dziękujemy naszym cudownym partnerom: REMO, Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej,  Bama Opony, LetoBus, Kempa, Leader School Poznań Winogrady, WORK STUFF, GOOD STUFF, Fabryka Śmiechu Michałek, TODO..

Dzięki Wam możemy jeszcze lepiej i jeszcze więcej!

Świąteczny klimat, rodzinna atmosfera i niezapomniane sportowe emocje to właśnie to, co cenimy najbardziej.

*Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego

*Projekt współfinansowany przez Miasto Poznań