XXX Młodzieżowy Turniej Piłki Ręcznej


Już w sobotę 11 grudnia, jak co roku, w świątecznym klimacie, organizujemy Młodzieżowy Turniej Piłki Ręcznej. Tym razem będzie to szczególna impreza, ponieważ MKS Poznań obchodzi wspaniały jubileusz: 30-lecie istnienia klubu.
Z tej okazji w dwóch halach: B i C na poznańskiej Chwiałce spotka się osiem drużyn:

SKF KPR Sparta Oborniki
UKPR Agrykola Warszawa 2005
MKS „Kusy” Szczecin
Spr Chrobry Głogów
Moto-Jelcz Oława
UKS Anilana Łódź
KPR Gwardia Opole
MKS Poznań

Turniej nasz jest wyjątkowy i co roku cieszy się ogromną popularnością, ponieważ na poznańskich parkietach rozgrywane są mecze na najwyższym poziomie, a wśród zawodników możemy zobaczyć wielu reprezentantów Polski. Niestety z powodu obostrzeń covidowych nie będą mogli być z nami na hali kibice. Chcemy jednak zapewnić każdemu możliwość śledzenia i dopingowania swoich ulubionych piłkarzy ręcznych, dlatego informujemy, że wszystkie mecze będą transmitowane na żywo na naszym profilu. Zapraszamy do oglądania!


W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować Miasto Poznań oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, którzy współfinansują nasz projekt. Dziękujemy również naszym partnerom: Wielkopolski Związek Piłki RęcznejBama OponyLetoBusKempaLeader School Poznań WinogradyWORK STUFFGOOD STUFFFabryka Śmiechu MichałekTODO. Dzięki Wam nasz jubileusz będzie z pewnością wyjątkowym wydarzeniem.


Czekamy z niecierpliwością na sobotnie rozgrywki szczypiorniaka, życząc wszystkim zdrowia i wielu emocji podczas oglądania, a wszystkim uczestnikom z całego serca życzymy powodzenia i wspaniałej zabawy!!!