Wyjątkowo udany wtorek

Wczorajszy dzień śmiało można nazwać dniem samych sukcesów.W Jarocinie juniorzy reprezentujący Zespół Szkół Geodezyjno Drogowy zwyciężyli z kompletem punktów w półfinale licealiady zgarniając przy tym wszystkie nagrody indywidualne. W Buku zespół dzieci młodszych nie miał sobie równych w kolejnym turnieju i wrócił do Poznania z awansem do turnieju finałowego. W dwóch meczach ligowych juniorów młodszych zarówno podopieczni Jakuba Kasperczaka jak i ekipa Michała Tórza schodzili z boiska z tarczą.Ci pierwsi pokonali Spartakusa Buk 27:23, a starsi nie pozostawili żadnych złudzeń Wolsztyniakowi Wolsztyn zwyciężając  31:15.MKS I jest już pewny gry w fazie finałowej.Ich młodsi koledzy choć są  jeszcze w grze o ten awans muszą liczyć na korzystne wyniki z innych boisk.

Czy takie dni nie mogłyby się zdarzać częściej…???-)