Wrócili z obozu

Zmęczeni, ale zadowoleni wrócili w sobotnie popołudnie z obozu kondycyjnego w Wągrowcu. zawodnicy czterech grup MKSu Poznań . Przez cały ostatni tydzień wakacji juniorzy, juniorzy młodsi i dwie ekipy młodzika zarówno na sali jak i w terenie przygotowywali się do zbliżających rozgrywek. Oprócz treningów każdy z zespołów rozegrał przynajmniej dwie gry kontrolne, co pozwoliło trenerom przećwiczyć pewne rozwiązania taktyczne na rówieśnikach z miejscowej Nielby.

Jako pierwsi o punkty w sezonie 2018/2019 powalczą juniorzy , którzy już za tydzień zmierzą się na własnym parkiecie z Realem Astromal Leszno. Dwa dni później swój debiut na ławce trenerskiej MKSu zaliczy Andrzej Siekierski, a jego podopieczni podejmą Nielbą II Wągrowiec.

Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Poznań, Poznański Szkolny Związek Sportowy