Wracamy do gry

Po krótkim okresie przerwy na ligowe parkiety wracają młodzi szczypiorniści MKSu Poznań. Pierwszy mecz po feriach mają za sobą juniorzy młodzi. Niestety wyjazd do Leszna okazał się mało udany i z pierwszego pojedynku po feriach czerwono-czarni wrócili na tarczy. Okazję do rewanżu będą mieli jutro młodzicy. Podopieczni Jakuba Kasperczaka pojadą również do Leszna i powalczą o awans do grupy finałowej w swojej kategorii wiekowej.

Trzy zwycięstwa na swoim koncie mają już zawodnicy Bartosza Gąsiorowskiego. Poznaniacy w rozgrywanym wczoraj turnieju w SP 72 w Poznaniu pokonali dwie ekipy z Konina oraz Polonię Środa Wlkp. i z kompletem zwycięstw zakończyli wczorajszą imprezę.

W przyszłym tygodniu dwie ekipy dzieci młodszych pojadą do Wągrowca na kolejny turniej ligowy, a swoje kolejne mecze rozegrają młodzicy i juniorzy młodsi.