We wtorek przyjeżdża SMS Gdańsk

Już we wtorek kolejny swój mecz ligowy rozegrają seniorzy MKSu Poznań. Poznaniacy w rozgrywanym awansem meczu 21 kolejki rozgrywek podejmą przed własną publicznością SMS Gdańsk. Młodzi gdańszczanie wygrali swoje dwa ostatnie mecze i dogonili w tabeli czerwono-czarnych. W pokonanym polu zostawili Pomezanię Malbork i beniaminka z Grudziądza czym pokazali zwyżkę formy w ostatnim okresie. Prowadzony przed doświadczonego Jana Prześlakiewicza pomorski zespół ma w swoich szeregach dwóch bombardierów. Szymon Sićko na liście strzelców 1 ligi zajmuje miejsce pierwsze, a tuż za nim jest Arkadiusz Moryto. Obaj gracze zdobyli wspólnie dla swojej drużyny aż 268 bramek. Co ciekawe czwarty na tej liście jest Maciej Tokaj z MKSu  z dorobkiem 125 bramek na swoim koncie.

Poznaniacy przystąpią do wtorkowej potyczki z nadzieją na dobry wynik, a z dużym szacunkiem dla gdańskiej młodzieży. W pierwszym meczu dość gładko wygrał SMS 32:26 prowadząc do przerwy 16:9. Czy tym razem role się odwrócą?

Początek spotkania we wtorek o godzinie 19.00 w sali sportowej Gimnazjum nr 54 w Poznaniu.