W sobotę wyjazd do Kościerzyny

Kolejne ligowe emocje czekają na wszystkich sympatyków piłki ręcznej. W najbliższy weekend rozegrana zostanie 18 kolejka rozgrywek o mistrzostwo 1 ligi, a w niej MKS Poznań zagra na wyjeździe z Sokołem Kościerzyna. Podopieczni Andrzeja Gryczki od wielu lat z powodzeniem grają na zapleczu Superligi i swoim doświadczeniem w wielu meczach górują nad mniej ograny rywalem. W swoim ostatnim spotkaniu Sokół pokonał gdańską młodzież z SMSu 37:32 i z pewnością w dobrych nastrojach przystąpi do sobotniej potyczki z czerwono-czarnymi. W składzie oprócz zawodników,którzy od kilku sezonów reprezentują drużynę z Kaszub ujrzymy także kilka nowych twarzy,a wśród nich byłego reprezentanta Polski Michała Świrkulę, który powraca do gry po długiej przerwie spowodowanej kontuzją.

W poznańskim obozie nastroje mimo porażki z Kaliszem i  osłabień kadrowych są bojowe. Oprócz czekającego na operację złamanej ręki Daniela Bartłomiejczyka i Wojciecha Ledera wszyscy zawodnicy są gotowi do gry i deklarują, że łatwo się nie poddadzą.

Początek tego ciekawie zapowiadającego się meczu w sobotę o godzinie 18.00