W sobotę przyjeżdża lider

Sokół Kościerzyna po czterech kolejkach jest liderem pierwszej ligi. To właśnie kościerscy szczypiorniści sprawili jak dotąd największą niespodziankę w sezonie pokonując Wybrzeże Gdańsk. Podopieczni Andrzeja Gryczki ponadto zwyciężyli graczy z Grudziądza, Gdańska i zremisowali z Pomezanią Malbork.

Czy w sobotę na Newtona zdobędą kolejny łup? Poznaniacy po okazałej wygranej z ŚKPR Świdnica musieli przełknąć gorycz porażki w starciu z MKS Kalisz. -” Graliśmy słabo, teraz mamy szansę na poprawę” – komentuje postawę swoich podopiecznych trener Doman Leitgeber. Gracze MKSu razili nieskutecznością i błędami w ataku.Do tego doszły kontuzje i czerwo-czarni rzucili tylko 17 bramek. Czy w sobotę będzie lepiej?
Do poznańskiej ekipy powinni dołączyć już nieobecni w Kaliszu Maciej Tokaj i Artur Klopsteg. W składzie nadal zabraknie uskarżającego się na ból w kolanie Rafała Niedzielskiego i pauzującego za czerwoną kartkę Jakuba Pochopienia. MKS ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i dwie porażki. Czy w sobotę powiększą swój dorobek?
Początek spotkania w sobotę o godzinie 18.00 w sali Gimnazjum nr 54 w Poznaniu.