W poniedziałek wielkie święto młodzieżowej piłki ręcznej

Już w najbliższy poniedziałek 18 czerwca na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 72 w Poznaniu odbędą się dwie piękne imprezy podsumowujące cały rok szkolny. W godzinach porannych swoje ostatnie mecze w tym roku szkolny rozegrają uczestnicy MKS Handball Ligi. Jednocześnie na dwóch boiskach o prym w mieście rywalizować będą pięcio i czwartoklasiści. Od godziny 13 na plac wybiegną ich młodsi koledzy i koleżanki z popularnych SZKRABÓW. W jednym i drugim turnieju wystąpi ponad 300 małych adeptów popularnego szczypiorniaka. Organizatorem całego cyklu turniejów jest klub MKS Poznań. Nie można zapomnieć jednak o partnerach jakimi są Miasto Poznań, Rady poszczególnych Osiedli, Poznański Szkolny Związek Sportowy, Szkoła Podstawowa nr 72 w Poznaniu, Leader School, Bama Opony oraz Fabryka Śmiechu Michałek, bez których trudno byłoby tą piękną imprezę przeprowadzić. .

Wszystkich sympatyków dobrej, żywiołowej,  sportowej zabawy zapraszamy do wspólnego kibicowania.