Udany tydzień młodzieży

Cztery mecze rozegrali w tym tygodniu młodzieżowcy poznańskiego MKSu. Trzy z nich wygrali. Lepsi od drugiej drużyny młodzików okazali się tylko zawodnicy SKF Sparty Oborniki wygrywając 28:22. Ich rówieśnicy z pierwszego zespołu bez problemów pokonali Start Konin 44:15 i po czterech kolejkach przewodzą w tabeli.
Juniorzy, którzy w poniedziałek podejmowali Nike Kalisz także dopisali do swojego dorobku dwa punkty. Początek spotkania był wyrównany, ale w miarę upływu czasu gospodarze mozolnie budowali przewagę. Ostatecznie pokonali kaliszan różnicą 12 trafień. Na zakończenie tygodnia na plac wybiegli juniorzy młodsi. W derbowym pojedynku z IUKS Jedynka Posnanią Poznań podopieczni Jakuba Kasperczaka zwyciężyli 30:23 i plasują się w górnej części tabeli. W kolejnym tygodniu rozgrywki zainaugurują najmłodsi. Już we wtorek swoje pierwsze mecze rozegrają drużyny prowadzone przez Joannę Draszkiewicz i Tomasza Drobnego.