Turniej z okazji Narodowego Święta Niepodległości!

11 listopada wyruszyliśmy do Konstantynowa Łódzkiego na turniej piłki ręcznej z okazji Narodowego Święta Niepodległości – XIV Memoriał im. Stanisława Gronkiewicza. Pierwotnie zawody miały być rozgrywane z podziałem na grupy A i B, z udziałem 8 zespołów z całej Polski. Niestety z uwagi na nieobecność dwóch drużyn z Warszawy (AZS-AWF Warszawa) i Opola (KPR Gwardia Opole) system gry został zmieniony na grę „każdy z każdym”. Zawodnicy z Poznania zmierzyli się z zespołami: KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki, Rokitnica Zabrze, DAP Toruń, MKS Piotrkowianin i PGE Vive Kielce. Łącznie rozegrali 5 meczów i zanotowali 4 wygrane i jedną przegraną, zajmując tym samym bardzo wysokie II miejsce!!! Warto wspomnieć, że najlepszym zawodnikiem drużyny MKS Poznań został Jeremiasz Majorek. GRATULUJEMY!

Wyniki poszczególnych meczów z udziałem MKSu Poznań:

MKS Poznań – MKS Piotrkowianin
👉🏼 15:8
MKS Poznań – DAP Toruń
👉🏼 29:9
MKS Poznań – Rokitnica Zabrze
👉🏼 12:10
MKS Poznań – PGE Vive Kielce
👉🏼 12:17
MKS Poznań – KKS Włókniarz Konstantynów
👉🏼 16:15

MKS Poznań reprezentowali: Erik Uyen, Michał Orszulak, Alex Łosiński, Kacper Janczyk, Aleksy Nowiński, Maksymilian Świtała, Mateusz Sakwa, Tomasz Jelinski, Tomasz Olejnik, Kasper Nowaczyk, Oskar Garstka, Jan Herda, Jeremiasz Majorek, Mikołaj Rydzewski.