Turniej Piłki Ręcznej im. Jerzego Kuleczki.

3 września mieliśmy okazję brać udział w Turnieju Piłki Ręcznej im. Jerzego Kuleczki.
Oprócz nas w turnieju udział wzięły seniorskie drużyny: WKS Grunwald Poznań, MKS Tęcza Kościan, KPR Środa Wielkopolska. Rozgrywki zakończyliśmy na IV miejscu. System gry polegał na tym, że zwycięskie drużyny z pierwszych meczów uzyskiwały awans do meczu finałowego.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z pierwszoligowym MKSem Tęcza Kościan. Po dwudziestu pięciu minutach meczu przegrywaliśmy 7 bramkami, ale rozmowa z Trenerami przywróciła zespół na właściwe tory i w ciągu pierwszych minut drugiej odsłony spotkania zmniejszyliśmy przewagę rywali do -1 bramki. Do wygranej zabrakło nam niewiele, na pewno doświadczenia, a może tylko kilku minut więcej..

Po krótkiej przerwie przystąpiliśmy do drugiego spotkania, tym razem z gospodarzem – WKSem Grunwald Poznań. Trudy pierwszego meczu, krótka przerwa i obycie boiskowe wojskowych nie pozwoliło naszym zawodnikom na nawiązanie wyrównanej walki.

Turniej kończymy z podniesionymi głowami i chapeau bas dla naszych juniorów a także juniorów młodszych, którzy walczyli jak równy z równym z dużo bardziej doświadczonymi seniorami.