Trzy mecze – dziewięć punktów

Całkiem udany czwartek zaliczyli młodzi szczypiorniści poznańskiego MKSu. Wszystkie trzy grupy , które tego dnia rozgrywały swoje mecze zakończyły zawody z kompletem punktów. Jako pierwsi na plac wybiegli młodzicy i pokonali rówieśników z Posnanii Poznań 32:24. Tuż po nich w bardzo ważnym dla układu tabeli meczu juniorzy młodsi zainkasowali trzy punkty z Nielbą Wągrowiec. Czerwono czarni zwyciężyli wicelidera rozgrywek 33:24 i już na pewno zakończą pierwszą część rozgrywek na pierwszym miejscu. W ostatnim tego dnia meczu juniorzy pokonali na wyjeżdzie Polonię Środa Wielkopolska czym po części zrehabilitowali się za poniedziałkową porażkę z Tęczą Kościan.

W kolejnym tygodniu juniorzy zagrają w poniedziałek w Liderem Swarzędz, młodzicy pojadą do Włoszakowic, a w środowy wieczór juniorzy młodsi zagrają swój ostatni mecz ligowy w tym roku w Wolsztynie.