To jeszcze nie jest koniec sezonu

Choć za oknem z dnia na dzień piękniejsza pogoda o końcu sezonu nie ma jeszcze mowy.Co prawda swoje rozgrywki zakończyli już najstarsi , ale najważniejsze rozstrzygnięcia jeszcze przed tymi najmłodszymi. Na finał wojewódzki czekają uczniowie SP 7 ( MKS I) w rozgrywkach dzieci,a w finale kategorii dzieci młodszych wystąpi MKS I czyli szkoła SP.72. Oprócz rozgrywek ligowych przed nami jeszcze imprezy związane z MKS Handball Ligą oraz Ligą Szkrabów, a ich finał nastąpi w połowie czerwca. W najbliższy piątek do Świdnicy na turniej towarzyski pojadą młodzicy z MKS II, a juniorzy młodsi w rozgrywkach szkolnych zagrają w Finale Gimnazjady.Do tego należy wspomnieć o licznej grupie podopiecznych Jakuba Kasperczaka,która systematycznie stawia się na zgrupowania Kadry Wojewódzkiej , a także o zaplanowanych na przyszły tydzień i początek czerwca konsultacjach OSPR w Wągrowcu i Dzierżoniowie.

Jednym słowem – praca wre )))