To był pracowity tydzień

Dużo dobrego działo się w tym tygodniu w MKSie Poznań z piłką ręczną w tle. Grali najstarsi, młodsi i ci najmłodsi z MKS Handball Ligi. Prawie każdego dnia były emocje, uśmiechy, rozczarowania, a wszystko połączone z popularyzacją haldballowego rzemiosła wśród młodych poznaniaków. Juniorzy w poniedziałek pokonali Tęczę Kościan różnicą dziewięciu trafień, a w piątek pod szyldem ZSGD w Poznaniu wygrali Półfinał Licealiady i zameldowali się wśród czterech najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Wielkopolsce. Prowadzeni przez Andrzeja Siekierskiego juniorzy młodsi zwyciężyli w czwartek Polonię Środa Wlkp. 26:18, a kolejne ligowe doświadczenie zebrali w Ostrowie Wlkp. młodzicy z MKSu II. We wtorek w odnowionej sali przy ulicy Chwiałkowskiego rywalizowali uczniowie i uczennice w projekcie zwanym MKS Handball Liga.

A już w niedzielę swój kolejny turniej ligowy rozegrają dzieci z MKS i MKS II.Start równo o 9.00.Zapraszamy do kibicowania !