Terminy naboru do klas sportowych

Znamy już terminy naboru do klas sportowych w nowo powstałej Szkole Podstawowej nr 72. Placówka ta mieścić się będzie w budynku wygaszanego Gimnazjum nr 54 w Poznaniu przy ulicy Newtona 2 i ogłasza nabór do klasy siódmej i czwartej z piłki ręcznej chłopców. Klasa siódma będzie klasą mistrzostwa sportowego, w której zmniejszona jest liczebność uczniów, zapewnione jest dożywanie, a także zwiększona liczba godzin, przeznaczonych na treningi. Klasa czwarta natomiast będzie zwykłą klasą sportową, do której przypisanych jest sześć godzin treningowych. Znamy już terminy testów naborowych do obu klas.

Do klasy czwartej testy sprawnościowe odbędą się we wtorek 25 kwietnia o godzinie 16.00, natomiast do klasy siódmej również we wtorek 25 kwietnia, ale o godzinie 17.00.

Wszystkich serdecznie zapraszamy !