Termin testów naborowych do 1 klasy sportowej z piłki ręcznej w ZSGD w Poznaniu

Znamy już termin testów naborowych do pierwszej klasy licealnej piłki ręcznej w Zespole Szkół Geodezyjno Drogowych w Poznaniu. Klasa , której partnerem sportowym będzie klub MKS Poznań oraz Związek Piłki Ręcznej w Polsce dotyczy chłopców urodzonych w roku 2003 – (jedna klasa), oraz tych,którzy kończą w tym roku ósmą klasę szkoły podstawowej – rocznik 2004 ( osobna klasa ). Szkoła dysponuje pełnym zapleczem dydaktyczno naukowym, wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, bursą szkolną, która jest niewątpliwym atutem placówki, a także dogodnym położeniem w centrum miasta z dobrym dojazdem na salę sportową.

Ze strony szkoleniowej zapewniamy opiekę doświadczonych trenerów piłki ręcznej z licencją A, którzy mogą się pochwalić prowadzeniem kadr wojewódzkich oraz zespołów ligowych na różnych szczeblach rozgrywek.

Wszystkich zainteresowanych czynnych już zawodników, a także tych, którzy czują się na siłach ,żeby teraz rozpocząć przygodę z piłką ręczną zapraszamy na testy naborowe, które odbędą się 23 MAJA o godzinie 18.00 w sali sportowej SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 72 w Poznaniu ul.Newtona 2.