Szkraby zakończyły sezon!

Małe Szkraby zakończyły swój sezon finałowym turniejem w SP10!

Tak jak do tej pory bywało, tak samo na ostatnim turnieju wszystkie Szkraby dały czadu, a wisienką był występ taneczny koleżanek z SP10.

Dziękujemy Szkrabom, Trenerom, Rodzicom oraz wszystkim zaangażowanym! Ten sezon obfitował w wiele emocji, kilkaset minut spędzonych w hali nad nauką i doskonaleniem umiejętności sportowych, a dla niektórych był to pierwszy sezon spędzony z piłką ręczną!

Dziękujemy SP10, SP 77, SP88 oraz ZSP6 z Poznania

Trenerce Ani, Magdzie i Trenerowi Bartkowi, a w szczególności Pani Marioli za wiele lat ciężkiej pracy nad popularyzacją piłki ręcznej wśród najmłodszych oraz za cenny czas, który spędziła razem z #TeamMKSPoznań

*Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania
#poznanwspiera