Sześć bramek zaliczki juniorów młodszych

Juniorzy młodsi MKSu Poznań pokonali w poniedziałek w pierwszym meczu barażowym Start Konin 26:20 i z zapasem sześciu bramek pojadą w środę na rewanż do Konina. Poznaniacy zaczęli mecz niemrawo co skrzętnie wykorzystali goście prowadząc po kilku minutach różnicą dwóch bramek. Miejscowi szybko poprawili swoją grę w szczególności w obronie i po kilku skutecznych kontratakach wyszli na prowadzenie. Do przerwy podopieczni Jakuba Kasperczaka prowadzili 16:8. Po zmianie stron dorzucili jeszcze dwie, ale pod koniec meczu trochę opadli z sił i ostatecznie pokonali ambitnie grających gości 26:20. W obozie czerwono-czarnych dobre zawody rozegrali Dariusz Skraburski, Stanisław Jastrzębski i Mikołaj Szuba. Czasu na odpoczynek dużo nie będzie bowiem rewanż już w środę w Koninie.