Sparta Oborniki najlepsza w XXVII Młodzieżowym Turnieju Piłki Ręcznej

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

W sobotę 15 grudnia w hali SP nr 72 w Poznaniu odbył się XXVII Młodzieżowy Turniej Piłki Ręcznej. Tym razem w tej wpisanej w kalendarz każdego trenera imprezie  uczestniczyło 8 zespołów z całej Polski.
Zwycięzcą turnieju została drużyna SKF KPR Sparta Oborniki 2.miejsce zajął zespół Włókniarz Konstantynów Łódzki, 3. Miejsce – Orzeł Opole, 4 – UKS Spartakus Buk, 5 – MKS Poznań I, 6. Miejsce – MKS Poznań II, 7. MKS Nielba Wągrowiec,a 8.-Bachus Zielona Góra.
Był to bez wątpienia bardzo emocjonujący dzień, który jak co roku ma na celu promowanie piłki ręcznej wśród młodzieży. Uczestnikami tegorocznej imprezy byli chłopcy urodzeni w roku 2004 i młodsi.
Wszyscy uczestnicy otrzymali puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji turnieju: Samorządowi Województwa Wielkopolskiego, Miastu Poznań, firmom: Rebis, Bama Opony, Your Choice, Fabryka Śmiechu Michałek, Leader School, Rodzicom i całemu teamowi MKS Poznań .