Sezon oficjalnie zakończony

Stało się to, z czym wszyscy liczyli się od dłuższego czasu. Związek Piłki Ręcznej w Polsce wydał komunikat,w którym informuje,że wszystkie rozgrywki młodzieżowe ( poza Finałem Mistrzostw Polski Juniorów ) zostały oficjalnie zakończone.Choć sezon był krótszy i nietypowy to mamy się czym pochwalić.Na pierwszym miejscu (ex aequo) w kategorii dzieci młodszych zameldowali się podopieczni Tomasza Draszkiewicza. Również ze złotem na piersi rozgrywki zakończył zespół dzieci prowadzony przez Joannę Draszkiewicz. Trzecie miejsce musi zadowolić młodzików choć akurat w tym przypadku przerwanie rozgrywek było nie na rękę ani trenerowi Draszkiewiczowi, ani zawodnikom bowiem zespół  z meczu na mecz nabierał wiatru w żagle.Cały czas czekamy na podsumowanie rozgrywek juniora młodszego, ale tam również ekipa Michała Tórza zamelduje się w czołówce.

Nie pozostaje nam nic innego jak wszystkim zawodnikom i trenerom powiedzieć głośno DZIĘKUJEMY !!!!