Sezon 2021/2022 czas START!

Miło Nam poinformować, że w nadchodzącym sezonie halowym 2021/2022 klub MKS Poznań będzie reprezentowało aż 10 zespołów młodzieżowych. Oznacza to, że podobnie jak w minionym roku nadal jesteśmy najliczniejszym młodzieżowym klubem sportowym w Wielkopolsce.

Najbardziej doświadczony zespół będą stanowili zawodnicy grający w kategorii wiekowej juniora, a najmłodszy trzy zespoły dzieci młodszych.

Oto zespoły zgłoszone do rozgrywek w sezonie 2021/2022: 

Junior 
Junior Młodszy 
Młodzik I 
Młodzik II 
Dzieci II
Dzieci III 
Dzieci Młodsze I
Dzieci Młodsze II 
Dzieci Młodsze III 

Należy zaznaczyć, że oprócz wyżej wymienionych drużyn w naszym klubie funkcjonuje piramida szkolenia, u której podstaw znajduje się projekt Małych Szkrabów, gdzie przygodę z piłką ręczna zaczynają bardzo młodzi adepci .

Nabór nadal trwa! 
Chcesz dołączyć do naszego zespołu? 
Śmiało! Skontaktuj się z Nami:
+48 609 613 042
biuro@mks.poznan.pl