Przegrywamy w Gdańsku

Nadal bez wygranej na wyjeździe pozostają piłkarze ręczni MKSu Poznań.W rozgrywanym awansem meczu 8 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 1 ligi poznaniacy polegli w Gdańsku z miejscowym SMSem 26:32. Młodzi gdańszczanie prowadzili w tym meczu od pierwszej do ostatniej minuty.Po 5 minutach było 4:0, a po kwadransie gry na tablicy wyników widniał wynik 9:2.Gracze MKS grali bardzo nieskutecznie w ataku,  a w obronie nie potrafili znaleźć właściwego rytmu.Po 30 minutach gry było 16:9 dla miejscowych.Po zmianie stron widowisko było bardziej wyrównane,ale mimo wielu prób nie udało się czerwono-czarny zbliżyć się do rywala. Ostatecznie SMS Gdańsk pokonał MKS Poznań 32:26 i po 8 meczach ma na swoim koncie 6 punktów. Poznaniacy mają ich o dwa więcej.

Po dwutygodniowej przerwie podopieczni Domana Leitgebera podejmą przed własną publicznością beniaminka z Grudziądza.

Bramki dla MKS zdobyli:

B.Badowski, P.Góral, D.Zarzycki, M.Tokaj 8, D.Bartłomiejczyk 7, M.Bekisz 4, J.Pochopień 3, B.Przedpełski 2, J.Kasperczak, A.Żochowski po 1,W.Leder, B.Gracman, Niedzielak.