Prawoskrzydłowy MKSu Poznań w I lidze mężczyzn!

Fot. Sportowy-Poznań

Prawoskrzydłowy juniorskiego zespołu MKSu Poznań od początku sezonu 2022/2023 prócz zmagań w swojej kategorii wiekowej w czerwono czarnych barwach, zdobywa cenne doświadczenie na parkietach pierwszej ligi! 

Michał Jaskowski – o nim mowa!

Podopieczny duetu trenerskiego Jakuba Kasperczaka oraz Domana Leitgebera zyskał możliwość gry pod okiem trenera Michała Tórza w zaprzyjaźnionym klubie WKS Grunwald Poznań. W kolejce na swoją szansę czekają kolejni MKSowcy.

Lekki falstart w meczu inauguracyjnym z Legnicą, wygrana na wyjeździe w drugiej kolejce z Kościanem i minimalna przegrana w derbowej batalii z Wolsztyniakiem daje bilans 1/3, ale to dopiero początek.
Jaskotowi gratulujemy wyróżnienia i trzymamy kciuki za 100% skuteczność w kolejnych meczach!

* Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania
#poznanwspiera