Poszli za ciosem

Dobry początek sezonu w wykonaniu zawodników MKS Poznań nie był przypadkowy.W minionym tygodniu mecze na swoją korzyść rozstrzygnęli Juniorzy, juniorzy młodsi i młodzicy. Ci pierwsi w wyjazdowym meczu pokonali MKS Kalisz 34:28 i po czterech meczach w sezonie mają na koncie trzy wygrane. Podopieczni Jakuba Kasperczaka w pełni zrehabilitowali się za wysoką porażkę w Obornikach i pokonali na własnym parkiecie Nielbę Wągrowiec różnicą czterech bramek.Jeszcze korzystniejszy rezultat przywieźli wczoraj z Wolsztyna młodzicy. Zawodnicy Tomasza Draszkiewicza w premierowym w tym sezonie meczu pokonali miejscowego Wolsztyniaka 25:15 czym zasygnalizowali wysokie aspiracje na ten rok.

Przerwy na odpoczynek nie ma. W środę ponownie do Wolsztyna pojadą juniorzy młodsi z MKSu II, w czwartek juniorzy pojadą na kolejny ciężki bój do Leszna, a w piątek reprezentacja juniorów młodszych z MKS I i MKS II pojedzie na międzynarodowy turniej do Obornik Wlkp.