Półfinał Mistrzostw Polski Młodzików

Już od piątku w sali sportowej Gimnazjum nr 54 w Poznaniu rozgrywany będzie Półfinał Mistrzostw Polski Młodzików piłce ręcznej. Gospodarzem tej imprezy będzie klub MKS Poznań. Młodzi poznaniacy dwa tygodnie temu zwyciężyli w gorzowskim ćwierćfinale, a w nagrodę walkę o najlepszą ”8” w kraju rozegrają na własnym terenie. Podopieczni Daniela Bartłomiejczyka w piątek zmierzą się w Nielbą Wągrowiec ( godzina 18.30), w sobotę z Misiem Gorzów Wielkopolski (godzina 13.30), a na deser w niedzielę zagrają z rówieśnikami z Bydgoszczy (godzina 12.00).

-”Ten turniej będzie jeszcze trudniejszy, niż turniej ćwierćfinałowy w Gorzowie. Ze wszystkimi drużynami spotykaliśmy się już wcześniej I zawsze były to mecze wyrównane, ciężkie oraz pełne walki. Bardzo prawdopodobne, że najbliższa rywalizacja będzie miała podobny przebieg, a o końcowym wyniku może zadecydować dyspozycja dnia. Mam nadzieję, że chłopaki pokażą swoje atuty takie jak zespołowość i wola walki, a na koniec będziemy cieszyli się z dobrej gry oraz wyniku.” – trener Daniel Bartłomiejczyk .