Podsumowanie sezonu 2023/24

Dobiegły końca ligowe zmagania w trzech najstarszych kategoriach wiekowych. Z wielką dumą i niekrytą radością możemy powiedzieć, że klub MKS Poznań zdominował rozgrywki wojewódzkie w tym sezonie!

Pierwsi swój prym w Wielkopolsce potwierdzili Juniorzy, którzy bez problemów zwyciężyli we wszystkich swoich meczach i zameldowali się na pierwszym miejscu w tabeli. Ich młodsi koledzy w kategorii Juniora Młodszego nie pozostali dłużni i rozgrywki w sezonie 2023/2024 również skończyli bez porażki. Bardzo blisko wygrania ligi w Młodziku był pierwszy zespół prowadzony przez Annę Śmigowską. Po dramatycznym boju w ostatniej kolejce czerwono czarni pokonali w rzutach karnych KPR Ostrovię Ostrów Wlkp i zdobyli w rozgrywkach srebrny medal premiujący do gry w barażach. Tam stoczyli pasjonujący pojedynek ze Spartą Oborniki i do awansu do rozgrywek centralnych zabrakło w dwumeczu ledwie dwóch bramek. Gdy do tego dołożymy 5 miejsce drugiej ekipy Młodzika dowodzonej przez Magdalenę Lewandowską to z całą pewnością możemy powiedzieć, że był to bardzo udany sezon!

I gdyby tak w dwóch słowach podsumować ten sezon to…BRAWO WY!

*Dofinansowano ze środków budżetowych Miasto Poznań

*Szkolenie dzieci i młodzieży finansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego

#poznanwspiera