Początek sezonu tuż tuż

Już tylko tydzień dzieli nas od inauguracji sezonu 2019/2020. W nadchodzących rozgrywkach klub MKS Poznań zgłosił aż 9 drużyn we wszystkich kategoriach wiekowych. Najszybciej, bo już pod koniec września na plac wybiegną juniorzy. Najstarsi w gronie czerwono-czarnych na początek zmagań o przywództwo w Wielkopolsce zmierzą się w derbowym pojedynku z Grunwaldem Poznań.Dwie ekipy juniora młodszego swoje zmagania rozpoczną na początku października. Również w październiku zainaugurują sezon prowadzeni przez Tomasza Draszkiewicza młodzicy.Wśród młodszych drużyn barw MKS bronić będą trzy ekipy dzieci oraz jedna dzieci młodszych.Już sama ilość drużyn pozwala wysnuć wniosek, że w klubie dzieje się dobrze, a każdy bardzo ambitnie podchodzi do tego co robi. Wszystkim zawodnikom życzymy samych zwycięstw i wielu radości czerpanej z gry w popularnego szczypiorniaka.Powodzenia !