Pierwsze rozdanie wśród dzieci młodszych za nami

We wtorek 20 listopada w sali sportowej SP 72 w Poznaniu odbył się pierwszy turniej o Mistrzostwo Wielkopolski w kategorii dzieci młodszych. Wśród uczestników zawodów byli przedstawiciele czerwono-czarnych. Grający pod szyldem klubu sportowego MKS Poznań I młodzi szczypiorniści z Newtona okazali się mało gościnni i zwyciężyli we wszystkich trzech swoich meczach. Najpierw pokonali MKS II ( uczniowie SP.10 ), później wysoko rozprawili się z Pyrkami Poznań, a na zakończenie imprezy stoczyli bardzo emocjonujący pojedynek z Nielbą Wągrowiec (11:9). To właśnie gracze z Wągrowca zajęli w turnieju drugie miejsce, na trzecim zameldowali się zawodnicy Anny Śmigowskiej z MKS II, a tuż za podium uplasowały się dziewczyny z Pyrek. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy sportowej postawy.A już w grudniu kolejne emocje.