Nasi w finale !

Kolejny sukces w tym sezonie zanotowani na swoim koncie juniorzy młodsi. Tym razem nie klubowo,a szkolnie,ale Finał Wojewódzki Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców stał się faktem.Początkowo zawody półfinałowe miały się odbyć w Koninie, ale ostatecznie turniej rozegrany został w Obornikach Wielkopolskich. Oprócz gospodarzy i młodych poznaniaków w sali przy ulicy Obrzyckiej zameldowali się trzecioklasiści z Koźmina Wielkopolskiego oraz z Konina. Uczniowie reprezentujący w tych zawodach Szkołę Podstawową nr 72 w Poznaniu w pokonanym polu zostawili rówieśników z Konina i Koźmina. W meczu o pierwsze miejsce miejscowi okazali się mało gościnni i pewnie zwyciężyli w turnieju.

Poznaniacy zameldowali się zatem wśród najlepszych czterech szkół Gimnazjalnych w Wielkopolsce ! Gratulujemy.

W ścisłym finale oprócz szkół z Obornik Wlkp. i Poznania wystąpią także zawodnicy z Wągrowca i Mosiny.

O sile finalistów stanowili:

K.Augustyniak, M.Biba,M.Grześkowiak, J.Jagiełko,P.Stanisławski,P.Teretyka,J.Strzegocki,A.Wagner,B.Majchrzak,K.Wicher,K.Kozłowski,K.Urbanowicz,