Największy klub młodzieżowy w Wielkopolsce

Pracowaliśmy na taki sukces kilka lat ! Miło nam ogłosić,że w sezonie 2020/2021 klub MKS Poznań zgłosił do rozgrywek ligowych aż 10 drużyn , a to oznacza,że jest największym i najliczniejszym klubem młodzieżowym piłki ręcznej w Wielkopolsce ! W nadchodzącym sezonie w barwach czerwono-czarnych zagrają : juniorzy, dwa zespoły juniora młodszego, młodzik, trzy ekipy dzieci oraz trzy zespoły dzieci młodszych. Gdy do tego dodamy dwa bardzo istotne w piramidzie szkolenia projekty, a są to Małe Szkraby oraz MKS Handball Liga to staje się jasne,że MKS Poznań jest liczącym się w województwie klubem piłki ręcznej.

Dziękujemy wszystkim, którzy na ten sukces ciężko pracują, zawodnikom, trenerom, działaczom, opiece medycznej, Miastu Poznań, sponsorom, rodzicom.Dzięki Wam zaszliśmy tak daleko !