Najszybciej startują najstarsi

Znamy już terminarz rozgrywek młodzieżowych organizowanych przez WZPR w sezonie 2016/2017. Podobnie jak w poprzednich rozgrywkach tak i w tym roku klub MKS Poznań wystawił do boju aż osiem drużyn. Najszybciej, bo już w drugi weekend września swoje zmagania rozpoczną juniorzy. Ich rywalami w początkowej odsłonie będą zespoły WKSu Grunwald Poznań, Lidera Swarzędz, Nielby Wągrowiec, Rolnika Gołańcz i Sparty Oborniki. Na juniorów młodszych, którzy swój pierwszy mecz rozegrają tydzień później czekają dwie drużyny Nielby Wągrowiec, Posnania Poznań, Start Konin, Spartakus Buk i Sparta Oborniki. Najpóżniej do gry włączą się młodzicy. W tej kategorii wiekowej wystartują dwie ekipy czerwono-czarnych. Obie rywalizować będą w grupie B wspólnie z Liderem Swarzędz, Polonią Środa Wlkp, dwiema drużynami Nielby Wągrowiec, Posnanią Poznań i Spartą Oborniki.

Wszystkie zespoły poznańskiego MKS będą w tym roku rywalizowały z drużynami starszymi dlatego każda wygrana będzie bardzo dużym prezentem za wytężoną pracę.Wszystkim życzymy tych małych i dużych sukcesów i powodzenia !