Najmłodsi grali na trawie

Bardzo ciekawy turniej odbył się w miniony weekend w Wągrowcu. Na zaproszenie Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej w niedzielny ranek na boisku miejscowego OSiRu stawiły się wszystkie wielkopolskie szkoły podstawowe realizujące projekt OSPRów. Wśród rywalizujących na trawie zespołów znalazły się dwie drużyny reprezentujące na co dzień barwy MKSu Poznań. Obie ekipy spisały się rewelacyjnie bowiem podopieczni Joanny Draszkiewicz z SP. 7 zajęli w turnieju drugie miejsce, a z brązem do domu wrócili uczniowie SP.10 trenujący pod okiem Tomasza Drobnego. Oprócz rywalizacji sportowej na zawodników czekał ciepły posiłek, a także spotkanie z olimpijczykami z Montrealu, którzy w tym samym czasie przebywali w Wągrowcu.

Młodym szczypiornistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.