Nabór do klas sportowych w SP 72

Klub MKS Poznań we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 72 zaprasza do klas sportowych z piłki ręcznej !

W roku szkolnym 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 72 przy ulicy Newtona 2 zaplanowano otwarcie czwartej i siódmej klasy sportowej z piłki ręcznej dla chłopców urodzonych odpowiednio w 2005 oraz 2008 i 2009 roku. Pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry szkoleniowej, w pięknej i pełnowymiarowej hali sportowej młodzi adepci szczypiorniaka będą mogli realizować swoje sportowe marzenia. Dysponująca basenem, siłownią i  boiskiem zewnętrznym szkoła uczestniczy także w programie Związku Piłki Ręcznej w Polsce ”OSPR” co dodatkowo zwiększa atrakcyjność zajęć, dostęp do sprzętu sportowego,dofinansowanie do wyjazdów na zgrupowania oraz konsultacje szkoleniowe.

Testy naborowe do klas sportowych odbędą się 26 marca ( poniedziałek ) o godzinie 16.00 dla przyszłych czwartoklasistów oraz o 17.00 dla uczniów chcących się dostać do klasy siódmej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również na Drzwi Otwarte w SP 72, które odbędą się w środę 7 marca o godzinie 18.00

www.sp72.pl

Szczegółowych informacji udzielają trenerzy i kierownictwo klubu :

doman.leitgeber@mks.poznan.pl

jakub.kasperczak@mks.poznan.pl

Do zobaczenia !