Młodzik z awansem do Mistrzostw Polski!

Wielkopolska Liga Młodzików dużymi krokami dobiega końca, a na kolejkę przed jej zakończeniem wiemy, że tytuł Mistrza Wielkopolski należy do czerwono czarnych! Przypieczętowanie wygranej nastąpi na początku kwietnia podczas wyjazdowego spotkania z Wolsztyniakiem, ponieważ to tym meczem Młodzicy zakończą zmagania wojewódzkie. Oficjalne już teraz jest to, że trzeci zespół MKSu Poznań w sezonie 2021/2022 awansował do rozgrywek szczebla centralnego. Drużyna prowadzona przez Tomasza Draszkiewicza już w kwietniu będzie walczyć o tytuł Mistrza Polski Młodzików!!!
 
Młodym Poznaniakom, którzy dopiero tak naprawdę rozpoczynają potyczki w młodzieżowych rozgrywkach ligowych życzymy dalszych sukcesów i tego, by dobra passa Was nie opuszczała!

Jesteśmy pełni dumy ♥️🤍🖤

Fot.SKF KPR Sparta Oborniki