Młodzież rusza w Polskę

Trzy zespoły MKSu Poznań awansowały do rozgrywek centralnych w tym sezonie . Gdy do tego dodamy dwa medale w kategorii dzieci młodszych to z pewnością możemy zaliczyć rozgrywki wojewódzkie w tym roku bardzo do udanych. Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwszy Ćwierćfinał Mistrzostw Polski, w którym wystartuje drużyna dzieci. Tydzień później w Kwidzynie o awans do półfinału zagrają Juniorzy młodsi, a na przełomie kwietnia i maja w Gorzowie Wielkopolskim o awans do dalszych rozgrywek powalczą młodzicy.

W najbliższym turnieju rywalami zespołu Joanny Draszkiewicz będą drużyny z  Brodnicy, Gorzowa i Gryfina. Dwie najlepsze ekipy awansują do Półfinału Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki i życzyć powodzenia młodym poznaniakom.