Młodzicy zwyciężyli w meczu na szczycie

W czwartkowe popołudnie pierwszy zespół młodzików podejmował drużynę UKSu Spartanie Jerka. Poznaniacy okazali się mało gościnni i zwyciężyli 26:20. Początek meczu to bardzo dobra gra gospodarzy i szybkie prowadzenie 6:1. Z upływem czasu do głosu doszli przyjezdni i po syrenie kończącej pierwszą część spotkania było tylko 13:12 dla MKSu. Po zmianie stron przewaga młodych zawodników z Gimnazjum nr 54 w Poznaniu była wyraźniejsza. Kilka ładnych interwencji w bramce zaliczył Krzysztof Mańczak, bardzo dobre zawody rozgrywali na skrzydłach Adam Wawrzonkowski i Mateusz Figaj, a cenne bramki dorzucali Dawid Wojtczak i Piotr Iskra. Ostatecznie MKS Poznań pokonał UKS Spartanie Jerka 26:20 i dołożył do swojego konta kolejne dwa punkty.W swoim kolejnym meczu MKS I podejmie UKS Nike Kalisz, a MKS II rozegra swój mecz właśnie z zespołem z Jerki.